Dom

YuYao TianJia Garden Irrigation Equipment Co.,Ltd. Wycieczka po fabryce

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny YuYao TianJia Garden Irrigation Equipment Co.,Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Usługa jest bardzo dobra, jakość produktu jest bardzo dobra i mam nadzieję na ponowną współpracę.

—— Rick Watson

Zamówienie zostało ukończone i otrzymane. Produkt wysłany, a my sprawdziliśmy, są bardzo dobrej jakości. Fabryka bardzo dobrze obchodzi się z produktem i opakowaniem. Wszystko przychodziło bez problemu i w dobrym stanie. Na pewno będziemy kontynuować współpracę z tą firmą.

—— Sunny Lam

Wszystko perfekcyjne. Dzięki.

—— Fernando Anaya

 • Linia produkcyjna

  TIANJIA IRRIGATION w 2010 roku, ma więcej 150 pracowników, Maszyna główna wtryskarka ma 30 zestawów, linie montażowe mają 5 sztuk i inne maszyny do obróbki kilka sztuk. Integrujemy rozwój, projektowanie, produkcję i dystrybucję sprzętu nawadniającego i narzędzi ogrodniczych. Jesteśmy znani z pełnej specyfikacji produktów, doskonałej wydajności, niezawodnej jakości i wysokiej klasy usług posprzedażnych na całym świecie. Z poważaniem oczekujemy nawiązania bardziej przyjaznej współpracy z naszymi klientami. Zaufaj Chinom, zaufaj chińskim dostawcom, zaufaj IRYSTEMOWI TIANJIA, jesteśmy gotowi, aby zrobić dla Ciebie najlepsze usługi!

 • OEM / ODM
  Aby dzielić się lepszą obsługą z naszymi klientami, możemy zaprojektować zgodnie z potrzebami naszych klientów. Już dobrze współpracowaliśmy ze znaną marką Przez długi czas.

 • R & D
  Aby zapewnić naszym klientom zaawansowane wsparcie techniczne, TIANJIA ma najlepsze zespoły techniczne Zawsze do nauki i badań nad światem.

  Ciągle rozwijamy zaawansowane technologie dla naszych klientów.

Szczegóły kontaktu
YuYao TianJia Garden Irrigation Equipment Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Jennifer

Tel: +86 13566580999

Faks: 86-0754-62189338

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas